WYPOMINKI ZA ZMARŁYCH W DNI POWSZEDNIE O GODZ. 18.00 PDF Drukuj Email
Piątek, 28 Październik 2022 18:58
  • 3.XI. czwartek - ul. Opolska, Szkolna, Różana, Bzowa, Czeremchowa, Kalinowa, Cisowa,  ul. Berberysowa, Św. Krzyża, Wileńska, Magnoliowa, Zielona, ul. Jesionowa, Jaśminowa, Klonowa, Kasztanowa, Cyprysowa, Bartla.
  • 4.XI. piątek - ul. Fabryczna, Mieszczańska, św. Katarzyny, Ziemska, Graniczna, ul. Włościańska.
  • 5.XI. sobota - ul. Energetyczna, Jarzębinowa, Chabrowa, Modrzewiowa, ul. Staszica, Grabskiego, Kościuszki, Kolejowa, Hallera.
  • 7.XI. poniedziałek - ul. Piastów Śląskich, ul. 1 Maja, Prawocińska, Gimnazjalna, Anny z Przemyślidów, Hiszpańska, Azaliowa.
  • 8. XI. wtorek - ul. Henryka III, Mickiewicza, Reja, Norwida, Sienkiewicza, Tuwima, Konopnickiej, Lema, Leśmiana, Kraszewskiego, Słowackiego, Prusa, Kochanowskiego, Traugutta, Stawowa.
  • 9.XI. środa - ul. Ogrodnicza, Kwiatowa, Osiedlowa, Witosa, Łąkowa.
  • 10.XI. czwartek - ul. Zacisze, Cicha, Kościelna, Słoneczna, ul. Popiełuszki, Lwowska, . Zachodnia, Św. Andrzeja, Rataja.
  • 12.XI. sobota - Groblice, Osiedle Zębice.
  • 14.XI. poniedziałek - ul. Ciepłownicza, Św. Floriana, Wiosenna, Letnia, Jesienna.
  • 15.XI. wtorek - ul. Piłsudskiego, Polna, Paderewskiego, Różana.
  • 16.XI. środa - ul. Jana Pawła II, Fieldorfa, Sportowa.
  • 17.XI. czwartek - Kartki złożone po terminie, bez adresu i spoza parafii.

Na kartkach wypominkowych koniecznie podajemy adres Ofiarodawcy!!!

Wypominki możemy składać do koszyków wystawionych w kościele podczas nabożeństw

Za zmarłych polecanych w wypominkach odprawiamy Mszę św. o 18.00 wyczytując ich imiona wypisane na kartkach wypominkowych (imiona prosimy pisać czytelnie i w pierwszym przypadku)

Zachęcamy i zapraszamy do uczestnictwa w Eucharystii z przyjęciem Komunii św. za bliskich zmarłych.

Jeśli kochasz – pamiętaj o nich !!!