Ruszają spotkania: AKADEMIA DUCHOWOŚCI Zaprasza w każdy wtorek PDF Drukuj Email
Sobota, 10 Wrzesień 2022 10:28

Stawiasz sobie pytania, gdzie jest pan Bóg? Czy Jezus jest w Twoim życiu? O co chodzi z Duchem Świętym?

Świetnie! To są bardzo dobre pytania. Wyobraź sobie, że siedzisz sobie i słyszysz słowa Boga. Jak się wtedy byś poczuł/-ła?

Zapraszamy serdecznie wszystkich parafian na Akademię Duchowości.

Akademia Duchowości

Akademia Duchowości zaprasza na cykl 14 spotkań ewangelizacyjnych. Odkryj siebie w oczach Jezusa w świetle Słowa Bożego. Poszukaj odpowiedzi na swoje pytania i odkryj niezwykłą relację z Jezusem.

W świetle Słowa Bożego jak w lustrze będziemy chcieli przyjrzeć się sobie, aby poznać siebie w Nim i przez Niego. Spotkania będą odbywały się we wtorki o godz. 19 00 w salce parafialnej. Zaczynamy od 20.09.2022 r.

Program spotkania Akademia Duchowości

Nasze spotkanie podzieliliśmy na kilka dynamicznych etapów:

• wprowadzenie do Słowa Bożego,
  • spotkania w małych grupach (rozważanie Słowa Bożego)
  • adoracja w ciszy,
  • poczęstunek.

Słowo Boże uzdrawia i leczy nasze rany, niemniej jednak człowiek zaproszony jest przez Boga do otwartości i podjęcia pracy nad sobą.

"Akademia Duchowości" to jedna w wielu propozycji rozwoju duchowego w naszej Parafii. Może stać się dla Ciebie drabiną, po której krok po kroku możesz odkryć tą wyjątkową przygodę w spotkaniach z Jezusem.

Bez względu na to czy masz 14-16 lat a może jesteś w liceum lub na studiach. Nie ma znaczenia, czy jesteś samotny, czy w związku. Zapraszamy wszystkie stany.

Widzimy się od wtorku 20 września o godz. 19:00, Salka Parafialna, Plebania, wejście z lewej strony. Przewidywany czas spotkania: max. 2 godz. Brak opłat.

Do zobaczenia!