PLAN SPOTKAŃ DUSZPASTERSKICH W RAMACH TRADYCYJNEJ KOLĘDY 2021-2022 PDF Drukuj Email
Sobota, 04 Grudzień 2021 14:19

Sytuacja epidemiczna kolejny rok uniemożliwia w okresie Bożego Narodzenia przeprowadzenie wizyty duszpasterskiej w rodzinach według znanej, tradycyjnej formy. Wizytę duszpasterską w okresie epidemii ograniczymy wyłącznie do błogosławieństwa nowych domów i mieszkań na wyraźne zaproszenie gospodarzy i umówienie dogodnego terminu.

Chcielibyśmy jako duszpasterze, w ramach odwiedzin duszpasterskich zaprosić naszych Czcigodnych Parafian, Mieszkańców poszczególnych ulic, na Eucharystię, sprawowaną w Państwa intencji, w intencji Państwa rodzin. Wszystko to z uwzględnieniem obowiązujących przepisów sanitarnych.

Na te modlitewne spotkania można zabrać ze sobą w stosownym naczyniu wodę, którą na zakończenie Mszy św. poświęcimy i którą po powrocie do domu Państwo pokropią swoje domostwa.

Podczas tych spotkań w kościele można będzie złożyć ofiarę kolędową ze świadomością, że z tych ofiar utrzymujemy Metropolitalne Wyższe Seminarium Duchowne, Kurię Metropolitalną Wrocławską, Parafię i swoich duszpasterzy.

Msza św. będzie odprawiana w dni powszednie w kościele o godz. 19.00 Zapraszamy mieszkańców do udziału według następującego porządku:

• 28.XII. wt. ul. Staszica
  • 29.XII. śr. ul. Sportowa, Henryka III, Leśmiana, Kraszewskiego, Tuwima, Lema, Konopnickiej, ul. Kochanowskiego, Reja, Słowackiego, Prusa, Norwida, Mickiewicza, Sienkiewicza, Rataja,
  • 30.XII. cz. ul. Czeremchowa, Różana, Kalinowa, Bzowa, Zielona, Jaśminowa, Berberysowa, Cisowa, ul. Cyprysowa, Fieldorfa, Kwiatowa, Mieszczańska, Łąkowa, Jesionowa,
  • 31. I. pt. Msza św. Dziękczynna za łaski otrzymane w kończącym się Roku
  • 01. I. sob. Nowy Rok, Świętej Bożej Rodzicielki Maryi

• 03. I. pn. ul. Piłsudskiego,
  • 04. I. wt. ul. Jana Pawła II,
  • 05. I. śr. ul. Kolejowa, Św. Katarzyny, Prawocińska, Hiszpańska, (Osiedle Hiszpańskie), Azaliowa, Ziemska, Bartla,

Objawienie Pańskie - Trzech Króli

• 07. I. pt. ul. Grabskiego, Zacisze, Cicha
  • 08. I. sob. Groblice wszystkie ulice