PROPOZYCJA INNYCH NIŻ TRADYCYJNE REKOLEKCJI DLA PARAFII Adwent 2020 PDF Drukuj Email
Sobota, 28 Listopad 2020 22:00

Rekolekcje ODDANIE33 wyrosły z doświadczenia prowadzenia rekolekcji w parafiach. Przez ostatnie 1,5 roku przeprowadziliśmy te rekolekcje w ponad 100 parafiach.

Materiały są tak przygotowane, że można te rekolekcje przeprowadzić bez względu na okoliczności zewnętrzne. Rekolekcje parafianie mogę przeżywać w domu - za pośrednictwem książki, płyty CD lub przez internet.

PROPONOWANE TERMINY REKOLEKCJI

Najbliższe terminy rekolekcji Ogólnopolskich są następujące:

b) od 1.01 - 02.02 (Uroczysty akt oddania: 2.02.2021)

c) od 20.02 - 24.03 (Uroczysty akt oddania: 25.03.2021)

My preferujemy termin od 1 stycznia 2021 roku z aktem oddania 2 lutego 2021

Podczas Mszy św. o godz. 18.00.

Z materiałami można się zapoznać, pobrać je, zamówić i przygotować się do przeżycia tych rekolekcji korzystając ze strony internetowej:

www.oddanie33.pl

CZYM SĄ REKOLEKCJE ODDANIE33?

Są to 33-dniowe rekolekcje przygotowujące do oddania się Panu Jezusowi

przez Maryję. Na materiały składa się Słowo Boże, nauczanie Kościoła,

teksty świętych i mistyków oraz przesłanie objawień Matki Bożej z Fatimy.

I EDYCJA OGÓLNOPOLSKICH REKOLEKCJI ODDANIE33

Od 8 września do 10 października2020 roku odbyła się I edycja internetowych rekolekcji ODDANIE33. W projekt zaangażowało się kilkanaście stron oraz kanałów katolickich, dzięki czemu w rekolekcjach wzięło udział kilkaset tysięcy osób. (Pierwszy dzień rekolekcji miał ponad 500.000 wyświetleń). Otrzymaliśmy tysiące świadectw. Przygotowane przez nas materiały okazały się być konkretnym umocnieniem duchowym. Otrzymaliśmy wiele podziękowań od osób świeckich, rodzin, kapłanów oraz sióstr zakonnych.

Dlatego tym bardziej chcemy się tymi rekolekcjami dzielić z kolejnymi osobami i społecznościami.

Czcigodni Parafianie, Szanowni Mieszkańcy tutejszej Parafii i Sympatycy

Jeżeli uznacie, że taka forma formacji duchowej w okresie epidemii jest potrzebna i zechcecie się zaangażować korzystając z nieco innego przekazu, na pewno wiele zmieni się w Waszej dojrzałości wiary. Świadczą o tym świadectwa osób, które już przeżyły lata życia Jezusa Chrystusa. Są to także osoby z naszej parafii.

Dzielcie się tą informacją wśród swojej rodziny, przyjaciół, znajomych i zachęcajcie do wspólnej drogi z Jezusem i Jego Matką.

To my duszpasterze wraz z osobami z naszej wspólnoty parafialnej, które przeżyły już te rekolekcje zachęcamy Was serdecznie do udziału.

Niech Bóg Was błogosławi