OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE NA 25 NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ 20.09. 2020 r. PDF Drukuj Email
Sobota, 19 Wrzesień 2020 09:38
  1. Dziękujemy serdecznie za przestrzeganie zasady zakrywania nosa i ust podczas nabożeństw. Prosimy, aby przestrzegać tych zasad podczas Mszy św., spowiedzi św., i nabożeństw. Jeżeli ktoś pragnie przyjąć Komunię św. do ust, prosimy w pierwszej kolejności dać szansę tym, którzy przyjmują Komunię św. na dłoń.
  2. Osoby chore i samotne, jeśli pragną skorzystać z sakramentu pokuty i przyjąć Komunię św. prosimy przez pośredników lub telefonicznie umówić się na wizytę kapłana. Będziemy odwiedzać chorych pojedynczo w ustalonym wcześniej termie. Bliskich i sąsiadów prosimy o przekazanie tej informacji w sąsiedztwie.
  3. Trwa katecheza przedmałżeńska. Spotkania odbywają się w niedzielę o godz. 19.00.
  4. Plan pracy duszpasterskiej w nowym roku szkolono-katechetycznym widoczny jest na stronie internetowej parafii i w gablotach. Zachęcamy do spotkań duszpasterskich w ramach tego planu.
  5. Dziś po Mszy św. o 12.30 pierwsze spotkanie rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii św.
  6. W sobotę 26. 09. 2020 roku odbędzie się wizytacja kanoniczna parafii. Podczas Mszy św. wizytacyjnej o 18.00 J. Eksc. Ks. Bp Jacek Kiciński udzieli Sakramentu Bierzmowania młodzieży klas I szkół średnich.
  7. Powstaje 8 róża Różańca Rodziców za Dzieci. Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie internetowej parafii, a zapisy chętnych mężczyzn i kobiet w zakrystii po Mszach św.
  8. W sobotę o godz. 10.30 rozpoczyna swoją działalność schola dziecięca od spotkania w sali na plebanii. Dzieci chętne, grające, śpiewające wraz z rodzicami serdecznie zapraszamy.
  9. Od poniedziałku do piątku każdego tygodnia zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 7.30 do 17.45.
  10. Bardzo serdecznie dziękujemy za składane ofiary i przelewy bankowe na konto parafialne. Wychodząc możemy złożyć ofiarę do koszyków lub skorzystać z terminali ustawionych przy wyjściach z kościoła. Wszystkie dotychczas obowiązujące zwyczaje podtrzymujemy, a nowości proponujemy jako dodatkową możliwość.