Wspólnota Różańca Rodziców za dzieci PDF Drukuj Email
Sobota, 05 Wrzesień 2020 16:09

CO TO JEST???

Wspólnota Różańca Rodziców za dzieci

Różaniec Rodziców to modlitwa wspólnotowa oparta na schemacie Żywego Różańca. Podejmujemy modlitwę włączając się w 20-sto osobowe grupy rodziców, zwane różami. Modlimy się w intencji swoich dzieci oraz w intencji dzieci pozostałych członków danej róży. Prosimy Boga o błogosławieństwo i ochronę dla naszych dzieci. Każdy z rodziców odmawia codziennie jedną dziesiątkę Różańca z przypisaną mu na dany miesiąc tajemnicą. W ten sposób za nasze dzieci odmówiony jest codziennie cały różaniec. Zmiana Tajemnic Różańcowych dokonuje się w pierwsze niedziele miesiąca po Mszy św. o 9.30 wraz ze wspólnotą Żywego Różańca i Wspólnotą Krwi Chrystusa.

Więcej informacji można uzyskać na stronie www.rozaniecrodzicow.pl lub pod adresem Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

Pierwsze róże w naszej parafii rozpoczęły modlitwę 8 grudnia 2018 r. Obecnie jest dziewięć róż i tworzy się kolejna.

• Róża 1 – patroni: bł. Męczennicy z Pariacoto
  • Róża 2 – patron: św. Małgorzata Maria Alacoque
  • Róża 3 – patron: św. Maksymilian Maria Kolbe
  • Róża 4 – patron: św. Rita
  • Róża 5 – patron: św. Joanna Beretta Molla
  • Róża 6 – patron: św. Charbel
  • Róża 7 – patron: św. Jan od Krzyża
  • Róża 8 – patron: bł. Carlo Acutis
  • Róża 9 – patron: św. Ojciec Pio
  • Róża 10 – patron: św. Jan Paweł II
  • Róża 11 – patron: św. Jadwiga Śląska
  • Róża 12 – w trakcie tworzenia

Zgłoszenia udziału tworzącej się róży mailowo lub w zakrystii.

W modlitwie siła!!!