OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE NA 12 NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ 21.06. 2020 r. PDF Drukuj Email
Sobota, 20 Czerwiec 2020 20:50
  1. Serdecznie prosimy aby przestrzegać zasad zakrywania ust i nosa podczas Mszy św. spowiedzi św., nabożeństw i procesji. Przyjmowanie Komunii św. na dłoń w czasie epidemii jest bardziej bezpieczne dla naszego zdrowia zwłaszcza wtedy gdy chorujemy bezobjawowo. Jeżeli ktoś pragnie przyjąć Komunię św. do ust prosimy w pierwszej kolejności dać szansę tym, którzy przyjmują Komunię św. na dłoń. Wirus nie odszedł wraz ze złagodzeniem obostrzeń dotyczących naszych zachowań!
  2. Przez cały miesiąc czerwiec zapraszamy na wieczorne Eucharystie i na nabożeństwa ku czci Najświętszego Serca Jezusowego: w dni powszednie po wieczornej Mszy św., w niedziele o 17.30.
  3. Od poniedziałku do piątku od godz. 7.30 do 18.00 zapraszamy na indywidualną adorację Najświętszego Sakramentu.
  4. Ze względu na brak odpowiedniej liczby subskrypcji kanału w internecie, na którym transmitowaliśmy Msze św., napotykamy na trudności w przekazie lub znalezieniu kanału, dlatego od dzisiejszej niedzieli nie transmitujemy Mszy św. Gdyby się zdarzyło, że do 834 subskrybentów parafialnego kanału dołączy jeszcze 167 osób, które zasubskrybują kanał, to będziemy go użytkować i wykorzystywać nadal w służbie Ewangelizacji.
  5. Bardzo serdecznie dziękujemy za składane ofiary i przelewy bankowe na konto parafialne. Wychodząc możemy złożyć ofiarę do koszyków przy wyjściach z kościoła. W czasie zagrożenia epidemicznego ograniczając przenoszenie ewentualne wirusa nie zbieramy ofiar podczas przygotowania darów w czasie Mszy św. puszczając koszyk z rąk do rąk jak to jest u nas w zwyczaju, dlatego wskazujemy miejsce i możliwość złożenia ofiary na cele parafialne.