OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE NA 11 NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ 14.06.2020 r. PDF Drukuj Email
Sobota, 13 Czerwiec 2020 20:39
  1. Serdecznie prosimy aby przestrzegać zasad zakrywania ust i nosa podczas Mszy św. spowiedzi św., nabożeństw i procesji. Przyjmowanie Komunii św. na dłoń w czasie epidemii jest bardziej bezpieczne dla naszego zdrowia zwłaszcza wtedy gdy chorujemy bezobjawowo. Jeżeli ktoś usilnie pragnie przyjąć Komunię św. do ust prosimy w pierwszej kolejności dać szansę tym, którzy przyjmują Komunię św. na dłoń. Mamy już przykłady z Polski gdzie lekceważenie tych wszystkich zasad doprowadziło do zamknięcia wielu kościołów. Wirus nie odszedł wraz ze złagodzeniem obostrzeń!
  2. Przez cały miesiąc czerwiec zapraszamy na wieczorne Eucharystie i na nabożeństwa ku czci Najświętszego Serca Jezusowego: w dni powszednie po wieczornej Mszy św., w niedziele o 17.30.
  3. Od poniedziałku do piątku od godz. 7.30 do 18.00 zapraszamy na indywidualną adorację Najświętszego Sakramentu i na procesje Eucharystyczne po wieczornej Mszy św.
  4. W czwartek zakończenie Oktawy Bożego Ciała. Po Mszy św. wieczornej procesja Eucharystyczna wokół kościoła.
  5. W piątek Uroczystość NSPJ, Msze św. o 7.00 i 18.00.
  6. W Sobotę Uroczystość Niepokalanego Serca NMP – Odpust Parafialny. Mszę św. odpustową o godz. 18.00 odprawi i Słowo Boże wygłosi ks. Sebastian Kowalski. Serdecznie zapraszamy do udziału we Mszy św. Odpustowej.
  7. W najbliższą sobotę i niedzielę w naszej parafii ciąg dalszy Uroczystości I Komunii św. według planu uzgodnionego z rodzicami dzieci komunijnych.
  8. Prosimy, żeby rodziny dzieci komunijnych korzystały z sakramentu pokuty już od poniedziałku przez cały tydzień przed każdą Mszą św., a dzieci przygotowujące się do I Komunii św. z rodzicami, według ustalonego planu.
  9. Bardzo serdecznie dziękujemy za wsparcie finansowe poprzez składane ofiary i przelewy bankowe na konto parafialne. Wychodząc z kościoła możemy złożyć ofiarę przy wyjściach z kościoła.