Aplikacja na komórkę oraz aktualne informacje dotyczące ŚDM PDF Drukuj Email
Środa, 20 Lipiec 2016 17:09

Drodzy Koordynatorzy, aby umożliwić przybyłym pielgrzymom jak najszybsze dostarczenie informacji o bieżących sprawach, zachęcam do śledzenia naszych portali społecznościowych:

• Facebook: WYD / SDM Wroclaw 2016
  • Twitter: @WYDWro
  • Instagram: wyd_sdmwroclaw2016
  • Snapchat: sdmwroclaw2016
  • YouTube: World Youth Day Wroclaw 2016/ Światowe Dni Młodzieży Wrocław 2016

Pojawiają się tam najświeższe wiadomości dotyczące zarówno planu Dni w Diecezjach, jak i zapowiedzi najbliższych wydarzeń i relacje z nich.

Dodatkowo podczas pobytu we Wrocławiu zachęcamy pielgrzymów do używania oficjalnych hasztagów naszych wrocławskich Dni w Diecezjach: #WYDWro oraz #DWDWro. Szykujemy także związaną z tym niespodziankę dla naszych gości, której szczegóły przedstawimy już niebawem.

Zapraszamy również wszystkich obecnych na Facebooku do dołączenia do naszych głównych wydarzeń na tym portalu – ich adresy podaję poniżej:

Kolejnym godnym uwagi udogodnieniem dla pielgrzymów jest nowopowstała aplikacja mobilna WYD Info, dedykowana wydarzeniom związanym z Dniami w Diecezjach. Można ją pobrać ze sklepów AppStore i Google Play. Co ważne, WYD Info działa w trybie offline. Nie potrzeba więc ciągłego dostępu do sieci podczas pobytu w Polsce, a to wydaje się sporym ułatwieniem dla zagranicznych grup. Wystarczy wybrać interesujące nas wydarzenia i śledzić najnowsze newsy z nimi związane.

Powyższe profile społecznościowe i aplikacja pozwalają jeszcze lepiej i szybciej informować naszych przybyszów o planie Dni w Diecezjach.

Ulotki informacyjne MDŚ do poprania: Ulotki_informacyjne_MDS.pdf