ZAPRASZAMY NA KONCERT ZADUSZKOWY W NIEDZIELĘ 24.11.2013 R. GODZ. 19.00 W KOŚCIELE PARAFIALNYM W SIECHNICACH PDF Drukuj Email
Poniedziałek, 18 Listopad 2013 10:43

Juliana Krukowska i Inna Kamarian z Uzbekistanu: program koncertu na śpiew i organy:

• Denis Bedard - Suite romantic
  • K.Sen. Sans - Ave Maria
  • G. Bizet - Agnus Dei
  • Astor Piazzola - Ave Maria
  • Gulio Caccini - Ave Maria
  • Leon Boelman - Gotic suita
    Juliana Krukowska

artystki wykonają także dwie pieśni z repertuaru Anny German.

Juliana Krukowska - studiowała w Państwowym Konserwatorium Muzycznym Uzbekistanu. Obecnie pracuje w Państwowym Akademickim Teatrze Wielkim Opery i Baletu im. A. Nawai. od 2003r. jest oficjalną organistką katedry katolickiej w Taszkiencie. Koncertowała w wielu świątyniach i na estradach Polski, Niemiec i Rosji.

Inna Kamarian - ukończyła Państwowe Konserwatorium muzyczne im. M. Aszrafi. Dysponuje sopranem liryczno-koloraturowym. Pracuje jako wykładowca wokalu w Republikańskim akademicko-muzycznym liceum specjalistycznym. Prowadzi aktywna działalność artystyczną, koncertuje w katolickiej katedrze w Taszkiecie oraz na wielu imprezach muzycznych Uzbekistanu. Koncertowała w wielu świątyniach oraz estradach Polski, Niemiec i Rosji.

Po koncercie można będzie nabyć płyty CD.