WYNIKI Z ZAWODÓW O PUCHAR PROBOSZCZA PDF Drukuj Email
Czwartek, 21 Czerwiec 2012 16:59

Tak jak w latach poprzednich z dwuletnią przerwą, również w tym roku Miejskie Koło Wędkarskie Zacisze w Siechnicach zorganizowało zawody wędkarskie o Puchar Proboszcza parafii Niepokalanego Serca NMP w Siechnicach. Zawody rozegrane na zbiorniku Błękitna Laguna w Siechnicach. Na zawody zgłosiło się 53 zawodników w trzech kategoriach: tj. senior i junior-kobieta. Od godziny 9.00 zaczęto łowić ryby W czasie trwania zawodów. Nie zabrakło z nami naszego księdza Proboszcza. Zawody trwały cztery godziny, po sygnale kończącym zawody komisja sędziowska przystąpiła do ważenia ryb i opracowania wyników dzisiejszych zmagań. Podczas Ważenia ryb osobiście nadzorował Proboszcz naszej Parafii ks. Stanisław Stelmaszek. Ogłoszenie na kazaniach przez Proboszcza o zawodach spowodowały że po Mszy mieszkańcy Siechnic licznie przybyli kibicować wędkarzom. Po opracowaniu wyników komisja ogłosiła listę zwycięzców.

W kategorii senior:

1. miejsce z wynikiem Zychowicz Jędrzej 4950 pkt z koła Czarna Łacha
  2. miejsce z wynikiem Bielecki Henryk 4410 pkt z koła Środa Śląska
  3. miejsce z wynikiem Ładowski Tadeusz 2530 pkt z koła Zacisze

W kategorii junior:

1. miejsce z wynikiem Górnik Kamil 2740 pkt z koła Zacisze
  2. miejsce z wynikiem Pilszak Miłosz 1950 pkt z koła Zacisze
  3. miejsce z wynikiem Wiatrowski Kuba 1800 pkt z koła Zacisze

W kategorii kobieta:

1. miejsce z wynikiem Kołodziej Barbara 2430 pkt z koła Zacisze
  2. miejsce z wynikiem Panas Zofia 1180 pkt z koła Belona
  3. miejsce z wynikiem Bagińska Bożena 200 pkt z koła Zacisze

Zawodnikom sklasyfikowanym na czołowych miejscach puchary osobiście wręczał ks. Proboszcz, na zakończenie wszyscy zawodnicy jak i przybyli mieszkańcy nasze parafii zostali poczęstowani kiełbasą z rożna oraz strogonowem przygotowanym przez restaurację Deja Vu Club & Restaurant w Siechnicach.

Na Zakończenie zawodów ks. Stanisław Stelmaszek podziękował wędkarzom, organizatorom oraz licznie przybyłym parafianom, za zorganizowanie tak wspaniałej imprezy, oraz ma nadziej że impreza ta będzie powtarzana co roku.

Poniżej załączamy film z zawodów: